Wycofania LEGO 2022

Wycofania LEGO® 2022 (lista)

Na tej stronie znajdziesz wszystkie dostępne u mnie listy wycofań zestawów LEGO® planowanych na rok 2022. Mogą Ci się one przydać zarówno pod kątem zakupów dla siebie, jak i inwestycyjnych.

Listy podzielone są następująco:

  • Wycofania w połowie roku i wcześniej (i ew. trochę później) raportuję w oddzielnych tekstach, bo nie będzie ich aż tak dużo.
  • Wycofania planowane na koniec 2022 roku dzielę z kolei na serie, żeby nie trzeba było przebijać się przez długą listę za każdym razem, kiedy chce się coś sprawdzić. Ułatwia mi to również bieżące informowanie Cię o zmianach na nich.

Wszystkie listy są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane, tak by zawsze można było tu znaleźć najświeższe informacje (log zmian prowadzony jest w osobnym wpisie). Pamiętaj jednak, by nie traktować ich jako informacji w 100% pewnych. Nie są one również poradą inwestycyjną, a wszystkie decyzje zakupowe podejmujesz na własne ryzyko.

Wycofania LEGO® na I kwartał (marzec) 2022 roku:

Wycofania LEGO® na połowę (lipiec) 2022 roku:

Wycofania LEGO® na koniec (grudzień) 2022 roku:

Zestawy z tej listy są już wyprzedane na LEGO.pl, co najpewniej oznacza ich faktycznie wycofanie przed datą wycofania oficjalnego.

2 thoughts on “Wycofania LEGO® 2022 (lista)

  1. SkładaczCiężarówek

    Kiedy napiszesz swoje przemyślenia na temat wycofań serii technic na 2022? Ciekawi mnie Twoja opinia na temat wycofywanych setów tej serii.

    1. Brewa

      Hej. Myślę, że w tym lub w przyszłym tygodniu, bo było teraz trochę roboty z promocjami i nowościami, a mam tylko dwie ręce ;). Ale będzie niedługo na pewno :).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.