O serwisie FanKlocków.pl

FanKlocków.pl to blog i serwis internetowy powstały z miłości do klocków LEGO® i wszystkiego, co z nimi związane. Strona powstała w styczniu 2021 roku.

Zamysłem serwisu jest stworzenie w polskiej sieci pierwszego w pełni profesjonalnie zarządzanego miejsca, z którego fani klocków LEGO® mogliby czerpać bieżące informacje o swoim hobby, poszukiwać inspiracji i sprawdzać „co w klockach piszczy”. Do tej pory w Polsce nie było podobnego projektu i FanKlocków.pl ma zamiar to zmienić.

Tworząc serwis kieruję się opracowaną przez firmę LEGO polityką Fair Play, która nakłada na twórców internetowych pewne konkretne zasady. Jedną z nich jest powstrzymywanie się od powielania niesprawdzonych plotek czy zamieszczania zdjęć niepotwierdzonych „przecieków”. Jest to związane z notorycznym łamaniem praw autorskich grupy LEGO przez różnorodne podmioty. W dłuższej perspektywie mam nadzieję stworzyć wokół strony społeczność fanów marki LEGO, która będzie dzieliła się z resztą swoimi informacjami, wiedzą i doświadczeniem.

Prowadząc stronę dokładam wszelkich starań, by umieszczane na niej informacje były rzetelne i sprawdzone. Zastrzegam jednak, że moje działania nie są w żaden sposób powiązane z marką LEGO, a strona nie jest częścią internetowego ekosystemu LEGO. Pełen disclaimer znajdziecie w stopce na dole strony. Działanie serwisu jest również oparte o politykę prywatności, której pełen tekst znajdziecie w tym miejscu.

Reklamy na stronie:

Aby strona mogła nieprzerwanie się rozwijać, publikuję na niej tematyczne reklamy (głównie w formie bannerów i łącz do ofert w różnych sklepach, ale nie tylko). Dokonując zakupu przez znalezione na FanKlocków.pl linki sponsorowane czy afiliacyjne przyczyniacie się do rozwoju serwisu, samemu nic na tym nie tracąc. Mam nadzieję, że to Wam nie przeszkadza.

O autorze:

Autorem serwisu jest Piotrek ’Brewa’ Brewczyński, który w czasach panującej pandemii koronawirusa postanowił wreszcie wrócić do ukochanej zabawy z dzieciństwa, korzystając z tego, że nikt (no, prawie…) już nie może mu mówić, na co ma wydawać swoje pieniądze. Prywatnie Brewa jest mężem swojej pięknej żony – Agatki, z którą dzielą inne wspólne hobby: pasję do podróżowania (sprawdźcie nasz wspólny projekt podróżnicy: bloga jedź, BAW SIĘ!). Brewa od zawsze lubił sam tworzyć i naprawiać różne rzeczy, także budowanie z klocków zawsze pozostawało jednym z jego ulubionych zajęć. Ponadto Brewa zawodowo zajmuje się marketingiem internetowym, co mocno pomaga mu w realizacji kolejnego projektu.

Pytania?

Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, to zapraszam do kontaktu! W tym samym miejscu możecie zgłaszać własne pomysły, prośby czy podsyłać wieści, które Waszym zdaniem zasługują na publikację. Obiecuję, że sprawdzę każde doniesienie.

REKLAMA: