Inwestuj-z-FanKlockow

Inwestowanie w klocki LEGO®

Inwestowanie w klocki LEGO® to ostatnimi czasy coraz gorętszy temat, którym interesuje się wiele osób. Z tego względu postanowiłem stworzyć na swoim blogu oddzielną sekcję, związaną z tym tematem. Poniżej agreguję wszystkie materiały i artykuły związane z zagadnieniem inwestowania w klocki LEGO®, a wkrótce zaprezentuję tu parę specjalnych projektów, które powinny pomóc Ci w lepszym ogarnianiu Twoich własnych decyzji klockowo-finansowych.

Jeśli z tematem inwestowania w klocki LEGO® spotykasz się po raz pierwszy, rozejrzyj się tutaj, żeby złapać podstawy. Wkrótce znajdziesz tu także materiały dla zupełnie początkujących w temacie, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki na tym polu. Zachęcam do śledzenia powiadomień z FanKlockow.pl – pomoże Ci w tym czerwona ikonka z dzwoneczkiem, widoczna w lewym-dolnym rogu strony.

UWAGA: Strona jest cały czas w budowie i widzisz tu na razie jej podstawową wersję!

Inwestowanie w klocki LEGO® – najważniejsze materiały:

Listy wycofań to podstawowe “narzędzie pracy” osób inwestujących w klocki LEGO®. Obok sprawdzisz na bieżąco aktualizowaną listę wycofań na ten rok, a tutaj zapoznasz się z logiem jej zmian.

Wycofania LEGO 2022

Sprawdź, co oznaczają odpowiednie statusy zestawów na LEGO.pl i jak to się przekłada na planowanie inwestycyjne: zarówno pod kątem zakupów, jak i sprzedaży.

Ostatnie wpisy o tematyce inwestycyjnej:

Poniżej znajdziesz 5 ostatnich wpisów na moim blogu związanych z tematyką inwestowania w klocki LEGO®. Po pełen spis wszystkich artykułów odnośnie tego zagadnienia kliknij tutaj.


Zobacz wszystkie wpisy z kategorii Inwestowania w klocki LEGO®.