Inwestuj-z-FanKlockow

Inwestowanie w klocki LEGO® to ostatnimi czasy coraz gorętszy temat, którym interesuje się wiele osób. Z tego względu postanowiłem stworzyć na swoim blogu oddzielną sekcję, związaną z tym tematem. Poniżej agreguję wszystkie materiały i artykuły związane z zagadnieniem inwestowania w klocki LEGO®, a wkrótce zaprezentuję tu parę specjalnych projektów, które powinny pomóc Ci w lepszym ogarnianiu Twoich własnych decyzji klockowo-finansowych.

Jeśli z tematem inwestowania w klocki LEGO® spotykasz się po raz pierwszy, możesz obejrzeć krótki, filmowy wstęp do tematu poniżej. Wkrótce znajdziesz tu także materiały dla zupełnie początkujących, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki na tym polu. Zachęcam do śledzenia powiadomień z FanKlockow.pl – pomoże Ci w tym czerwona ikonka z dzwoneczkiem, widoczna w lewym-dolnym rogu strony.

Inwestowanie w klocki LEGO® – najważniejsze materiały:

Listy wycofań to podstawowe “narzędzie pracy” osób inwestujących w klocki LEGO®. Obok sprawdzisz na bieżąco aktualizowaną listę wycofań na ten rok, a tutaj zapoznasz się z logiem jej zmian.

Wycofania LEGO 2022

Sprawdź, co oznaczają odpowiednie statusy zestawów na LEGO.pl i jak to się przekłada na planowanie inwestycyjne: zarówno pod kątem zakupów, jak i sprzedaży.

Ostatnie wpisy o tematyce inwestycyjnej:

Poniżej znajdziesz 5 ostatnich wpisów na moim blogu związanych z tematyką inwestowania w klocki LEGO®. Po pełen spis wszystkich artykułów odnośnie tego zagadnienia kliknij tutaj.


Zobacz wszystkie wpisy z kategorii Inwestowania w klocki LEGO®.