Inwestuj-z-FanKlockow

Inwestowanie w klocki LEGO® to ostatnimi czasy coraz gorętszy temat, którym interesuje się wiele osób. Z tego względu postanowiłem stworzyć na swoim blogu oddzielną sekcję, związaną z tym tematem. Poniżej agreguję wszystkie materiały i artykuły związane z zagadnieniem inwestowania w klocki LEGO®. Będę także prezentował tu specjalne projekty, które powinny pomóc Ci w lepszym ogarnianiu Twoich własnych decyzji klockowo-finansowych. Pamiętaj jednak, że nawet inwestowanie w klocki wiąże się z ryzykiem i nie powinnaś/powinieneś lokować w nie środków, których nie możesz stracić.

Jeśli z tematem inwestowania w klocki LEGO® spotykasz się po raz pierwszy, możesz obejrzeć krótki, filmowy wstęp do tematu (poniżej). Znajdziesz tu także materiały dla zupełnie początkujących, które pozwolą Ci postawić pierwsze kroki na tym polu. Zachęcam do śledzenia powiadomień z FanKlockow.pl – pomoże Ci w tym czerwona ikonka z dzwoneczkiem, widoczna w lewym-dolnym rogu strony.

Wprowadzenie do tematu inwestowania w LEGO®:

Inwestowanie w klocki LEGO® – najważniejsze materiały:

Listy wycofań to podstawowe „narzędzie pracy” osób inwestujących w klocki LEGO®. Obok/poniżej sprawdzisz na bieżąco aktualizowaną listę wycofań na bieżący (2024) rok, a tutaj zapoznasz się z logiem jej zmian. Pamiętaj, że listy wycofań publikowane w sieci nie mają pewnego charakteru i trzeba do nich podchodzić z dużą dozą ostrożności.

Wycofania-LEGO-EOL-2024-lista

Sprawdź, co oznaczają odpowiednie statusy zestawów na LEGO.pl i jak to się przekłada na planowanie inwestycyjne: zarówno pod kątem zakupów, jak i sprzedaży.

Tematyką inwestowania zajmujemy się również (a może nawet – przede wszystkim) na naszym kanale na YouTube. Kliknij obok/poniżej, aby przenieść się na odpowiednią listę na kanale, gdzie znajdziesz dużą dawkę informacji na ten temat.

Sprawdź odpowiednią playlistę na naszym kanale na YouTube

Ostatnie wpisy o tematyce inwestycyjnej:

Poniżej znajdziesz 6 ostatnich wpisów na moim blogu związanych z tematyką inwestowania w klocki LEGO®. Po pełen spis wszystkich artykułów odnośnie tego zagadnienia kliknij tutaj.

 • LEGO® kontra inwestorzy: modułowy Hogwart
  W przeddzień „nastania” nowego-NOWEGO Hogwartu warto się zastanowić, czy inwestowanie w potterowy zamek ma jeszcze sens…
 • Wycofania LEGO® (EOL) 2023 – informacje bieżące
  [AKTUALIZACJA z 12.02: Pan młody i Świąteczny wieniec znikają z LEGO.pl.] Wpis z bieżącymi zmianami w wycofaniach (EOL) LEGO® na rok 2023.
 • Wycofania LEGO® (EOL) 2024 – informacje bieżące
  [AKTUALIZACJA z 10.02: Trochę dopisków do list na luty!] Sprawdź bieżące zmiany w wycofaniach LEGO® na rok 2024 i zobacz, jak przygotować się do zakupów w tym roku.
 • Wycofania LEGO® na 2024: BrickHeadz
  [AKTUALIZACJA z 10.02: dopisana marcowa premiera!] Poznaj listę (prawdopodobnie) wycofywanych zestawów z serii LEGO® BrickHeadz, które opuszczą rynek pod koniec 2024 roku. Na razie króciutko!
 • Wycofania LEGO® na 2024: Disney
  [AKTUALIZACJA z 10.02: Dwa nowe dopiski!] Poznaj WSTĘPNĄ listę (prawdopodobnie) wycofywanych zestawów z serii LEGO® Disney, które opuszczą rynek pod koniec 2024 roku.
 • Wycofania LEGO® na 2024: Creator
  [AKTUALIZACJA z 10.02: Biały królik dołącza do listy!] Sprawdź listę (prawdopodobnie) wycofywanych pod koniec 2024 roku zestawów z serii LEGO® Creator.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.