Wycofania-LEGO-EOL-2024-lista

Wycofania LEGO® (EOL) 2024 – kompletna lista

Na tej stronie znajdziesz wszystkie dostępne u nas listy wycofań zestawów LEGO® planowanych na rok 2024. Tym razem publikujemy je znacznie wcześniej, tak aby każdy miał czas na wyłapanie wymarzonych modeli – czy to dla siebie, czy „do szafy”.

Wycofania planowane na koniec 2024 roku jak zawsze dzielmy na na serie, żebyście nie musieli brnąć przed pojedynczą, długą listę.

Wszystkie listy są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane (zapis zmian na listach znajdziecie w tym miejscu), tak by zawsze można było tu znaleźć świeże informacje. Pamiętajcie jednak, by nie traktować jako stuprocentowo pewnych. Nie są one również poradą inwestycyjną, a wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Dlaczego publikujemy listy wycofań tak wcześnie (pierwsza pojawiła się u nas już w październiku 2023)? Ano dlatego, że dobry okres zakupowy na EOLe rokrocznie coraz bardziej przesuwa się w kierunku wakacji, a najlepsze ceny na nie można często uzyskać w Czarny piątek z roku poprzedzającego. Z tego względu warto z wyprzedzeniem wiedzieć, co w trawie piszczy.

Wycofania LEGO® (EOL) w roku 2024:

Serie, dla których już mamy dla Was listy:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.