Wycofania-LEGO-IDEAS-2024
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 4764 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2024: IDEAS

Mamy już pierwsze, wstępnie potwierdzone wycofania na rok 2024 dla serii LEGO® IDEAS. Wygląda na to, że inwestycyjnie nie będzie tu za bardzo czego szukać, choć wszystko jeszcze się może zmienić…

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej i wiarygodnej oferty cenowej na moment publikacji wpisu. Unikamy Allegro ze względu na limitowaną ilość sztuk w ofertach.

UWAGA: czytasz na telefonie? Obróć go poziomo w celu zwiększenia czytelności tabel!

Zestawy wycofywane w grudniu 2024:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Uwagi dla inwestorów:
21329Fender Stratocaster569,99 złPomijając niestandardowy element pod postacią paska oraz możliwość budowy w dwóch wariantach, set raczej nie grzeszy niczym szczególnym. Dystrybucja ograniczona.
21334Kwartet jazzowy479,99 złJak wyżej, a może nawet jeszcze gorzej. Chyba jedna z najsłabszych premier 2022 roku… ale dystrybucja ograniczona.
21339BTS Dynamite479,99 złZestaw na pewno popularny wśród grupy docelowej… przy czym nie jest to raczej grupa, która chciałaby za jakiś czas wydać na niego majątek. No chyba, że BTS stanie się w Polsce jeszcze bardziej popularna.

Co zostaje z nami na dłużej?

Według naszych źródeł, nieszczęsny Domek na drzewie ma pozostać w ofercie Duńczyków do końca 2025 roku (sic!), podobnie jak bardzo wiele innych zestawów z tej serii. To właśnie dopiero pod koniec roku 2025 spodziewamy się fali wycofań popularniejszych setów z IDEAS… ale może to i dobrze.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

REKLAMA:

1 Comment

 1. Robert Fripp

  hehehe
  A ja dziś oficjalnie włączyłem 21334 w poczet ścisłej trójki moich życzeń pod choinkę…
  A tu takie niepochlebne opinię…
  Mam nadziej że Aniołek nie czyta fanaklockow
  😛

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.