Współpraca z FanKlocków.pl

FanKlocków.pl to obecnie największy zasięgowo (stan na grudzień 2023) fanowski serwis o klockach LEGO® w Polsce. Swoją pozycję zawdzięczamy nie tylko na bieżąco aktualizowanej zawartości czy narzędziom, które pomagają wielbicielom marki (jak choćby informator o zawartości ścianek Pick a Brick w polskich LEGO® Stores), ale także bardzo restrykcyjnemu podejściu do jakości. Można powiedzieć, że to ostatnie stanowi odzwierciedlenie polityki samego LEGO: tylko najlepsze jest wystarczająco dobre. Więcej o nas przeczytasz w tym miejscu.

FanKlocków.pl to także (na razie niewielka) redakcja składająca się z pasjonatów. Pomysły i kreatywność to coś, co pozwala nam stale rozwijać serwis, a także oferować ciekawe warunki współpracy. Jeśli Ty lub Twoja firma jest zainteresowana współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu – możemy podejść do tematu mniej lub bardziej standardowo, a wśród zadań, których możemy się podjąć są m.in. bieżące wsparcie w sprzedaży w sklepie internetowym (bądź stacjonarnym), akcje informacyjne i marketingowe, wystąpienia online bądź na żywo o tematyce zarówno „klockowej”, jak i „klockowo-inwestycyjnej” i tym podobne. Nie wykluczamy również współpracy barterowej czy niemajątkowej, jeśli zaoferowane warunki będą dla nas atrakcyjne. FanKlocków.pl jest fanowsko-komercyjnym serwisem prowadzonym przez firmę. Wystawiamy faktury VAT.

Zawodowo nasza redakcja zajmuje się również marketingiem internetowym, co gwarantuje wysokie zasięgi, dobre dotarcie i tworzenie treści zoptymalizowanej pod kątem SEO. Znamy się nie tylko na klockach, ale też na szeroko pojętych „internetach”. Dysponujemy nie tylko niniejszą stroną, ale również profilem na Facebooku oraz dobrze rozwijającym się kanałem na YouTube (ponad 3,3k subskrybentów w grudniu 2023 roku), a planujemy również wejście na inne kanały komunikacji z fanami.

Garść statystyk:

Na grudzień 2023 roku podstawowe statystyki naszej strony wyglądają następująco (średnia z trzech miesięcy):

  • Unikalni użytkownicy: ok. 3 000 dziennie (ok. 400 użytkowników na godzinę w ciągu dnia).
  • Odsłony: ok. 10 000 dziennie.
  • Średni czas zaangażowania: 2,5 minuty.
  • Główne źródła ruchu: wejścia bezpośrednie i wyszukiwania organiczne.
  • W 2023 roku naszym partnerom afiliacyjnym generowaliśmy przychód na poziomie kilkuset tysięcy złotych miesięcznie.

Przeglądowy raport z naszych statystyk za okres wrzesień-listopad 2023 znajdziesz tutaj.

Zapraszamy do kontaktu!