Inwestowanie Wycofywanie Brewa 3969 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2024: ICONS

Mamy już pierwsze, wstępnie potwierdzone wycofania 2024 dla serii LEGO® ICONS (wcześniej: Creator Expert). Wszystko wskazuje na to, że ten rok będzie raczej słabszy pod kątem „hitowych” wylotów z półek (może poza jednym), ale oceńcie sami.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej i wiarygodnej oferty cenowej na moment publikacji wpisu. Unikamy Allegro ze względu na limitowaną ilość sztuk w ofertach.

UWAGA: czytasz na telefonie? Obróć go poziomo w celu zwiększenia czytelności tabel!

Zestawy wycofywane w grudniu 2024:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Uwagi dla inwestorów:
10274ECTO-1 Pogromców duchów1149,99 złŚwietny zestaw, także pod kątem bawialności i chyba najważniejsze wycofanie z tej serii w roku 2024.
10283NASA Discovery Space Shuttle949,99 złDobrze odebrany element miniserii kosmicznej, choć nieco zbyt drogi.
10303Kolejka górska z pętlami1899,99 złBędzie pewnie jeszcze wielu fanów wesołego miasteczka, choć ich znalezienie może okazać się czasochłonne – zwłaszcza przy takiej cenie wyjściowej i ograniczonej dystrybucji.
10304Chevrolet Camaro799,99 złDuchowy następca arcypopularnego Mustanga będzie na rynku znacznie krócej, ale dystrybucja ekskluzywna (przeważnie i jak na razie) może trochę mu pomóc pod kątem inwestycyjnym.
10306Atari 26001149,99 złZa to temu zestawowi to chyba już nic nie pomoże. Niemal stale przeceniany u źródła, a więc – wyraźnie – mało popularny.
10308Świąteczna główna ulica479,99 zlBardzo słaba odsłona Świątecznej wioski z roku 2022. Nie spodziewam się szału.

Co z nami zostaje?

W skrócie można by powiedzieć: wszystko, co ważne. Modulary, kwiatki, Zamek Lwa, Rivendell, a nawet Optimus Prime – wszystko to (jak na razie) zostaje z nami co najmniej do 2025 roku i to właśnie wtedy spodziewamy się kolejnej „dużej” fali wyjść. Z ciekawostek – wycofanie Titanica to najwcześniej rok 2026. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.