Wycofania-2022 - LEGO DC
Inwestowanie Wycofywanie Brewa  

Wycofania LEGO® na koniec 2022: DC/Batman

Nowy Batman właśnie wparował do kin, więc to dobry moment, żeby przyjrzeć się potencjalnym wycofaniom z tej serii, które mogą nastąpić pod koniec 2022 roku. Tak się składa, że DC ma ostatnio całkiem niezłą passę, więc w spisie znajduje się kilka setów nie tylko perspektywicznych, ale też – niestety – ciężko dostępnych. Zaskoczeniem jest, że do wycofania zmierzają zestawy stosunkowo nowe, tym bardziej, że problemy aprowizacyjne na pewno nie sprzyjały nasyceniu nimi rynku.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Poniższą listę radzę traktować z WYJĄTKOWĄ ostrożnością, bo – tak jak wspomniałem – niektóre zestawy z niej są na rynku wyjątkowo krótko, a jednocześnie stale brakuje ich na półkach. Prawdę mówiąc, ze swojej strony oczekiwałbym od LEGO®, żeby przedłużyło żywot co najmniej kilku z nich.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – DC/Batman:

Jak widać, spora ilość setów z Batmana ma szansę ładnie drożeć po wycofaniach 2022. Cała nadzieja w tym, że zdążymy je kupić zanim ono nastąpi, ale na szczęście mamy jeszcze trochę czasu.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.