Wycofania-2022 - LEGO DC
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 2063 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: DC/Batman

Nowy Batman właśnie wparował do kin, więc to dobry moment, żeby przyjrzeć się potencjalnym wycofaniom z tej serii, które mogą nastąpić pod koniec 2022 roku. Tak się składa, że DC ma ostatnio całkiem niezłą passę, więc w spisie znajduje się kilka setów nie tylko perspektywicznych, ale też – niestety – ciężko dostępnych. Zaskoczeniem jest, że do wycofania zmierzają zestawy stosunkowo nowe, tym bardziej, że problemy aprowizacyjne na pewno nie sprzyjały nasyceniu nimi rynku.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Wygląda na to, że wszystkie wycofania na 2022 rok z tej serii zostały już „sfinalizowane”.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – DC/Batman:

REKLAMA:

2 thoughts on “Wycofania LEGO® na koniec 2022: DC/Batman

  1. Paweł

    Warto dziś kupić 76240 za 899 pln pod inwestycje?

    1. Brewa

      Absolutnie nie, tym bardziej że na Allegro da się go kupić za 845 zł, a jeszcze na BF dało radę wyrwać za 750 zł. Lepiej poczekać do przyszłego roku.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.