Wycofania-2022 - LEGO DC
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 30 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: DC/Batman

Nowy Batman właśnie wparował do kin, więc to dobry moment, żeby przyjrzeć się potencjalnym wycofaniom z tej serii, które mogą nastąpić pod koniec 2022 roku. Tak się składa, że DC ma ostatnio całkiem niezłą passę, więc w spisie znajduje się kilka setów nie tylko perspektywicznych, ale też – niestety – ciężko dostępnych. Zaskoczeniem jest, że do wycofania zmierzają zestawy stosunkowo nowe, tym bardziej, że problemy aprowizacyjne na pewno nie sprzyjały nasyceniu nimi rynku.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem pod koniec roku i że już raczej nie wrócą do oficjalnej sprzedaży. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – DC/Batman:

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.