Wycofania-2022 - Disney
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 1130 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Disney

Disney jest jedną z mocniejszych „dziecięcych” serii LEGO®, w związku z czym rokrocznie „doznaje” potężnych wycofań, obejmujących blisko 50% (lub nawet więcej) asortymentu. W tym roku nie będzie inaczej.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

W przypadku serii „dziecięcych” komentarze inwestycyjne ograniczę wyłącznie do setów, które prezentują jakiś konkretniejszy potencjał w tym zakresie. Nie spodziewajcie się więc nie wiadomo jakich wywodów.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Cały poniższy „rzut” jest już oficjalnie Wyprzedany na LEGO.pl – żaden set nie dotrwał do formalnego wycofania.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Disney:


REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.