Wycofania-2022 - Disney
Inwestowanie Wycofywanie Brewa  

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Disney

Disney jest jedną z mocniejszych “dziecięcych” serii LEGO®, w związku z czym rokrocznie “doznaje” potężnych wycofań, obejmujących blisko 50% (lub nawet więcej) asortymentu. W tym roku nie będzie inaczej.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

W przypadku serii “dziecięcych” komentarze inwestycyjne ograniczę wyłącznie do setów, które prezentują jakiś konkretniejszy potencjał w tym zakresie. Nie spodziewajcie się więc nie wiadomo jakich wywodów.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Disney:

Tu polecę zbiorczo a propos setów z miniserii Mickey and Friends. Jakkolwiek w całości jest ona przeznaczona dla targetu 4+, tak wyróżnia się całym wachlarzem ekskluzywnych figurek, które za jakiś czas – i jestem tego pewien – sporo zyskają na wartości. Wszystkie figi w tych zestawach mają charakter ekskluzywny i mocno kolekcjonerski.


REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.