Wycofania-2022 - MonkieKid
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 1395 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Monkie Kid

Monkie Kid jest jedyną serią LEGO®, która na ten moment w Polsce dostępna jest JEDYNIE na LEGO.pl i nie mam jej nawet w stacjonarnych sklepach marki. Rzecz jasna, od czasu do czasu w niektórych sklepach pojawiają się pewne ilości zestawów z niej, które można wtedy zgarnąć nieco taniej, ale ogólnie rzecz biorąc, jest to nadal seria ekskluzywna. Trudno orzec, jak jej wartość będzie kształtować się w przyszłości, bo jest na rynku dość krótko. Tym niemniej, sety z Monkie Kida wyglądają coraz lepiej i interesują coraz więcej fanów LEGO®, więc rok 2022 może być dobrym momentem na sprawdzenie, jak to będzie wyglądać.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Jak wspomniałem wyżej, trudno jednoznacznie wskazać potencjał inwestycyjny serii Monkie Kid, która dopiero się rozwija. Na liście wycofań planowanych na koniec 2022 jest jednak kilka ewidentnie ciekawych pozycji. Znajdziecie przy nich mój komentarz.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Wycofania na 2022 rok z tej serii zostały już sfinalizowane.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.