JaneGoodal-promo
Promocje Zapowiedzi Brewa 255 wyświetleń

Prezent z Jane Goodall (prawie) potwierdzony!

Szykujcie się! Jeden z najładniejszych „gratisowych” zestawów LEGO® w ciągu kilku ostatnich lat został potwierdzony przez jeden z certyfikowanych sklepów marki w Singapurze.

W poście sklepu znajdziemy nie tylko oficjalne zdjęcie zestawu 40530 W hołdzie Jane Godall, ale również potwierdzenie daty startu promocji (3 marca) oraz warunków jej obowiązywania. Aby otrzymać gratis, będziemy musieli wydać 165 singapurskich dolarów (no DOWOLNE zestawy), co odpowiada kwocie ok. 120 euro. Można zakładać, że w Polsce ta kwota będzie wynosić ok. 550 zł.

Warto wskazać, że nowy gratis zbiegnie się z licznymi premierami LEGO® zapowiadanymi na 1 marca 2022. Wprawdzie dużą część z nich już teraz możemy kupić taniej na Allegro (pełen spis otrzymacie już we wtorek rano), ale w niektórych przypadkach tak czy owak kupienie ich z gratisem na LEGO.pl/w sklepie stacjonarnym będzie kalkulowało się bardziej.

Osobiście szacuję, że zestaw 40530 będzie wart około 200 zł w momencie wejścia na rynek, po czym jego cena powinna na pewien czas ustabilizować się na poziomie 150-160 zł. Oznacza to, że właśnie na taki „rabat” będziemy mogli liczyć od 3 marca 2022. Do kiedy? Tego na razie nie wiemy.

Rzecz jasna, na dzień przed startem promocji przygotuję dla Was solidny poradnik zakupowy, tak byście mogli jak najsensowniej wydać swoje pieniądze – zwłaszcza w przypadku marcowych premier.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.