GwP-marzec-2022
Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 508 wyświetleń

Marcowe akcje promocyjne LEGO® – kolejne plotki

Zlikwidowanie kalendarzy promocyjnych LEGO® sprawiło, że w temacie gratisów i akcji sprzedażowych poruszamy się po omacku. Mamy już jednak pierwsze informacje odnośnie prawdopodobnego GwP (czyli prezentu dodawanego do zakupów w oficjalnych punktach sprzedaży LEGO®) planowanego na marzec 2022. Weźcie pod uwagę, że nie są to jeszcze potwierdzone informacje.

Zgodnie z przeciekami, w przyszłym miesiącu możemy spodziewać się dwóch akcji promocyjnych:

 • (Prawdopodobnie) w dniach 3-15.03.2022 będziemy mogli zdobyć zestaw 40530 Hołd dla Jane Goodall, złożony z 276 klocków i zawierający trzy figurki szympansów (niestety nie będą to nowe odlewy). Dla niewtajemniczonych, Jane Goodal to światowej sławy badaczka szympansów, której zawdzięczamy m.in. odkrycie, że naczelne potrafią posługiwać się narzędziami. Gratis dostaniemy, jeśli wydamy – na LEGO.pl bądź w sklepie stacjonarnym – ok. 120 euro (czyli circabout 550 zl). Oczywiście przygotuję dla Was poradnik zakupowy, jak tylko gratis i kwota zostaną potwierdzone. Mamy też już pierwszy przeciek lepszy zdjęciowy:

LEGO® jak zwykle po mistrzowsku rozgrywa swoich klientów. Biorąc pod uwagę ostatnie trudności w aprowizacji, istnieje niemała szansa, że najbardziej oczekiwane premiery marca osiągną status „czasowo niedostępnych” w ciągu pierwszych dwóch dni tego miesiąca. Warto jednak zaryzykować i „dotrzymać” do 3.03, by zakupy bardziej się opłacały. W najlepszej sytuacji będą mieszkańcy Warszawy i Wrocławia, bowiem zapasy w stacjonarnych sklepach LEGO® zazwyczaj wyczerpują się wolniej niż na LEGO.pl. Pamiętajmy jednak, że to nadal informacje niepotwierdzone.

Przypomnę też, że mamy również prawdopodobnego kandydata na GwP w kwietniu. Więcej szczegółów: tutaj.

*źródło zdjęcia w nagłówku: CNBC.com.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

5 thoughts on “Marcowe akcje promocyjne LEGO® – kolejne plotki

 1. Adam

  siema co z tym zestawem promocyjnym z HP wróci ? podobno na USA ma wrócic a w Anglii pojawil sie nawet stacjonarnie ale wsedzie cisza ….

  1. Brewa

   W UK faktycznie wrócił. Sprawdzam codziennie rano u nas, ale szansa chyba niewielka – u nas rozszedł się jak świeże bułeczki.

 2. Efr

  „circabout” sądziłem, że jestem jedynym człowiekiem na świecie który tak mówi 🙂

  1. Brewa

   Korponawyki 😉

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.