Niepotwierdzone Promocje Zapowiedzi Brewa 578 wyświetleń

Nadchodzi wielkanocne GwP na LEGO.pl?

Na kilku wersjach językowych strony LEGO.com pojawił się już landing page dotyczący obchodów Wielkanocy, a na nim: różnorodne „zabawy” z nią związane. Jedna z nich BYĆ MOŻE daje nam wgląd w to, jak będzie wyglądał okazjonalny prezent od LEGO® z tej okazji.

Jedna z umieszczonych na stronie kolorowanek przedstawia zestaw, który do tej pory nie pojawił się w ofercie duńskiej marki. Co ważne, inna kolorowanka przedstawia set 40523 Zajączki wielkanocne, co może sugerować, że obie ilustracje przedstawiają faktyczne zestawy.

Klocki przedstawione na kolorowance faktycznie wyglądają jak zestaw, który mógłby być prezentem. Jest on akurat odpowiedniej wielkości. Niestety, na ten moment nie mamy żadnej innej wskazówki co do prezentowego setu na Wielkanoc, także na razie poruszamy się w sferze domysłów. Wzór kolorowanki zobaczycie nad tytułem tego wpisu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

3 thoughts on “Nadchodzi wielkanocne GwP na LEGO.pl?

  1. Kris

    a tymczasem na lego.pl od rana trwa wyprzedaż VIDIYO, niestety chyba nic ciekawego tam nie znajdziemy, ja się skusiłem jedynie na HipHop Car’a i kilka Bandmates z 2 serii (niestety one pierwsze „wyszły” ze sklepu)

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.