Wycofania-2022 - BrickHeadz
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 3100 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Brick Headz

Seria BrickHeads jest serią dość specyficzną, bowiem w 99% dostępną wyłącznie na LEGO.com i w oficjalnych sklepach marki. Z tego względu niemal wszystkie zestawy z tego cyklu drożeją momentalnie po ich wycofaniu, co czyni z niego solidny wybór inwestycyjny. W tym artykule publikuję listę tych „klockowych główek”, z którymi pożegnamy się (najprawdopodobniej) pod koniec 2022 roku… a jest to lista całkiem długa i – często – zaskakująca.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Tak naprawdę każda pozycja z listy jest warta zainteresowania, jeśli „bawimy się” w klockowy investing. W spisie znajdziemy jednak kilka szczególnie perspektywicznych setów:

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Co ciekawe, na obecnej wersji listy wycofań dla tej serii nie znajdziemy drugiego setu z Toy Story, jak również Mandalorianina i Dziecka. Wszystko to jednak może się jeszcze zmienić, bo do grudnia mamy jeszcze trochę czasu.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.