Wycofania-2022 - LEGO City
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 2833 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: City

Seria City jest wciąż jedną z najlepiej sprzedających się serii w ofercie LEGO®, a co za tym idzie – jedną z najszybciej „rotujących” na półkach sklepowych. I w tym przypadku Duńczycy trzymają się założenia o wymianie około 50% asortymentu rocznie, co przekłada się zwariowaną wręcz liczbę wycofań planowanych na koniec 2022 roku.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Jeśli chodzi o kwestie inwestycyjne, to City nie ma najlepszej opinii na tej płaszczyźnie, choć zdarzają się wyjątki, dotyczące zwłaszcza większych, oryginalnych zestawów, jak również charakterystycznych, rzadko wznawianych pojazdów. Odpowiednie komentarze jak zwykle znajdziecie poniżej, jeśli uznam je za stosowne.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Wycofania z City na rok 2022 zostały zamknięte 1 lutego 2023 roku.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – City:

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.