Wycofania-2022-okazjonalne
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 197 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Okazjonalne

Weekend w pełni, więc nie będę się dziś przemęczał i rzucę Wam listę wycofywanych pod koniec roku 2022 zestawów okazjonalnych. Dodam od razu, że to jedna z “najpewniejszych” list, bo tego typu sety rotują z niemal żelazną regularnością.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Warto również wskazać, że zestawy okazjonalne są najczęściej zestawami ekskluzywnymi (nie wiesz, co to? Sprawdź ten artykuł), co samo w sobie podnosi nieco ich wartość po wycofaniu. Dodatkowe komentarze jak zwykle znajdziecie przy zestawach.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem pod koniec roku i że już raczej nie wrócą do oficjalnej sprzedaży. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Okazjonalne:

“Ważne” zestawy, które zostają z nami dłużej:

  • 40426 Bożonarodzeniowy wieniec 2 w 1 – set przydatny głównie jako dawca części, ale przed Świętami i tak może cieszyć się dużym powodzeniem.
  • 40499 Sanie Świętego Mikołaja – sanie zostaną z nami najpewniej do końca 2023 roku, ale mimo wszystko radzę je złapać, jak tylko pojawią się w sprzedaży, bo podejrzewam, że i w 2022 roku będą towarem poszukiwanym przed Świętami.
REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.