Wycofania-2022-okazjonalne
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 2157 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Okazjonalne

Weekend w pełni, więc nie będę się dziś przemęczał i rzucę Wam listę wycofywanych pod koniec roku 2022 zestawów okazjonalnych. Dodam od razu, że to jedna z „najpewniejszych” list, bo tego typu sety rotują z niemal żelazną regularnością.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Warto również wskazać, że zestawy okazjonalne są najczęściej zestawami ekskluzywnymi (nie wiesz, co to? Sprawdź ten artykuł), co samo w sobie podnosi nieco ich wartość po wycofaniu. Dodatkowe komentarze jak zwykle znajdziecie przy zestawach.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Okazjonalne:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.