Wycofania-2022 - Super Mario
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 993 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Super Mario

Mamy już info o nowych zestawach z serii Super Mario, które pojawią się w 2022 roku, więc pójdźmy za ciosem i zajmijmy się także końcowo-rocznymi wycofaniami z tego cyklu. Seria LEGO® związana z najsłynniejszym hydraulikiem świata pozostaje pewnego rodzaju niewiadomą, jeśli chodzi o wartość zestawów po wycofaniach, ale jej aspekt kolekcjonerski pozwala sądzić, że raczej nie ma co obawiać się strat. Niektóre starsze sety powoli zaczynają również ładnie zyskiwać na wartości.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Wygląda na to, że wycofania 2022 dla tej serii są już zamknięte.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Super Mario:

Wszystkie wycofywane sety to nowości ze stycznia tego roku, co jest dość ciekawym zjawiskiem. Duńczycy ewidentnie zaczynają stawiać na szybką rotację w „dziecięcych” seriach. Ponadto, niektóre z zestawów można kupić z niemal 50%-owym rabatem, więc może warto zaryzykować?

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.