Wycofania-2022 - Minionki
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 464 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Minionki

Szybki strzał wycofaniowy, trochę pro forma: Minionki. Seria doznała dość mocnego ciosu, bowiem najnowszy film z nią związany do tej pory nie pojawił się w kinach. Jest szansa, że sety dostaną jeszcze drugie życie po 1 czerwca 2022, kiedy Minions: The Rise of Gru wreszcie pojawi się w kinach, ale raczej nie postawiłbym na to swojego życia. Jednocześnie, praktycznie wszystkie zestawy z tej miniserii zostaną wycofane już pod koniec roku 2022.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Listy nie będę przesadnie komentował indywidualnie. Napiszę tylko, że pod kątem inwestycyjnym nie zakładam tu jakichś niesamowitych sukcesów, choć cena niektórych minifigurek może za jakiś czas podskoczyć.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Minions:

Pod kątem serii warto też śledzić listę wycofań z serii Brick Headz.


REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.