Wycofania-2022 - Ninjago
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 5113 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Ninjago

Wiemy już niemal oficjalnie, że fala wycofań serii Ninjago zostanie w tym roku podzielona na dwie części (spis zawartości pierwszej z nich znajdziecie tutaj), ale to druga będzie większa. Wśród potencjalnie wywalanych zestawów znajdziemy kilka, które powinny zainteresować zarówno kolekcjonerów, jak i inwestorów.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Lista jak zwykle z komentarzami inwestycyjnymi, a jeśli mojej wypowiedzi brakuje, to oznacza, że w mojej opinii setem nie warto sobie zawracać głowy (chociaż wszyscy wiemy, że niemal wszystkie zestawy z listy i tak podrożeją).

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Można śmiało powiedzieć, że wycofania na rok 2022 dla tej serii są już zamknięte.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Ninjago:

Sety, które jednak zostają z nami dłużej:

 • 71741 Ogrody Miasta NINJAGO – tu sytuacja jest dość skomplikowana. Z jednej strony niemal pewnikiem jest, że zestaw podrożeje, bo jest piękny i drogi; z drugiej – podobno zostaje z nami aż do końca 2024 roku. Pamiętajmy też, że jest to zestaw ekskluzywny (a w Polsce można go uznać za mocno ograniczoną dystrybucję), przez co trudno go będzie kupić z dużym rabatem. Wreszcie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w międzyczasie wzrośnie jego cena katalogowa.


PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

6 thoughts on “Wycofania LEGO® na koniec 2022: Ninjago

 1. Pope

  Panie kolego jeszcze 71753

  1. Brewa

   71753 Atak smoka ognia ma być wycofany w lipcu 2022, więc jest na innej liście, zlinkowanej na początku tekstu :).

 2. Michał

  A co z 71738? Nie widzę go go ani na tej liście ani na czerwcowej

  1. Brewa

   Z moich informacji wynika, że set zostaje (co najmniej) do 2023.

 3. ktos

  czesc pisze ten komentarz pod koniec 2023 i nic nie wycofali to klamstwo

  1. Brewa

   Cześć, po czym wnioskujesz, biorąc pod uwagę, że piszesz bzdury? 🙂

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.