Wycofania-2022 - Ninjago
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 98 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Ninjago

Wiemy już niemal oficjalnie, że fala wycofań serii Ninjago zostanie w tym roku podzielona na dwie części (spis zawartości pierwszej z nich znajdziecie tutaj), ale to druga będzie większa. Wśród potencjalnie wywalanych zestawów znajdziemy kilka, które powinny zainteresować zarówno kolekcjonerów, jak i inwestorów.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Lista jak zwykle z komentarzami inwestycyjnymi, a jeśli mojej wypowiedzi brakuje, to oznacza, że w mojej opinii setem nie warto sobie zawracać głowy (chociaż wszyscy wiemy, że niemal wszystkie zestawy z listy i tak podrożeją).

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem pod koniec roku i że już raczej nie wrócą do oficjalnej sprzedaży. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Ninjago:

Sety, które jednak zostają z nami dłużej:

 • 71741 Ogrody Miasta NINJAGO – tu sytuacja jest dość skomplikowana. Z jednej strony niemal pewnikiem jest, że zestaw podrożeje, bo jest piękny i drogi; z drugiej – podobno zostaje z nami aż do końca 2024 roku. Pamiętajmy też, że jest to zestaw ekskluzywny (a w Polsce można go uznać za mocno ograniczoną dystrybucję), przez co trudno go będzie kupić z dużym rabatem. Wreszcie, istnieje duże prawdopodobieństwo, że w międzyczasie wzrośnie jego cena katalogowa.


REKLAMA:

4 thoughts on “Wycofania LEGO® na koniec 2022: Ninjago

 1. Pope

  Panie kolego jeszcze 71753

  1. Brewa

   71753 Atak smoka ognia ma być wycofany w lipcu 2022, więc jest na innej liście, zlinkowanej na początku tekstu :).

 2. Michał

  A co z 71738? Nie widzę go go ani na tej liście ani na czerwcowej

  1. Brewa

   Z moich informacji wynika, że set zostaje (co najmniej) do 2023.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.