Rolling Stones logo
Niepotwierdzone Zapowiedzi Brewa 303 wyświetleń

Stonesi i MOMA w serii LEGO® ART

Mamy nowe doniesienia dotyczące serii LEGO® ART, która w Polsce nie wydaje się zbyt popularna (ja osobiście uważam, że to bardziej puzzle niż klocki), ale LEGO® wyraźnie próbuje kuć żelazo. Na 1 czerwca Duńczycy szykują dwa zestawy, które jednak mogą nas czymś zaskoczyć:

  • 31206 Rolling Stones – tu wydawałoby się, że będzie to logo zespołu (nagłówek wieści – to dla tych, którzy urodzili się pod kamieniem) oprawione w ramkę, ale temu założeniu przeczą informacje o zestawie. Set ma składać się z 1998 części (a nie z ok. 4000 jak inne mozaiki) i kosztować ok. 150 dolców (w porównaniu do ok. 120 w przypadku Elvisa czy Batmana). Może będzie to budowalne logo w formie „rzeźby” 3D?
  • 31207 Museum of Modern Art (w skrócie: MOMA) to set, który powstaje we współpracy z tytułową, nowojorską instytucją i może być właściwie wszystkim, choć wiele serwisów stawia na rzeźbę albo mini-display kilku ważnych dzieł. Tu znów mamy znacznie mniej części niż przy mozaice (2870) i względnie niską cenę (ok. 80 dolców). To drugie sugeruje, że może to być set w stylu Architecture, złożony z większej liczby małych, dość popularnych klocków.

Oczywiście na razie powyższe zapowiedzi należy traktować z przymrużeniem oka.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.