Wycofania-2022 - Friends
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 1345 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Friends

Pomimo tego, że Friends jest serią typowo „dziecięcą”, to wciąż (albo raczej „dlatego”) jeden z najważniejszych „cykli” LEGO®, dodatkowo przynoszący firmie jedne z największych dochodów. Żadna lista wycofań nie będzie więc pełna bez uwzględnienia tej serii.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

W przypadku Friends nie będę silił się na komentarze inwestycyjne, poza absolutnymi wyjątkami, które faktycznie uważam za warte rozważenia pod kątem finansowym… Tym bardziej, że wycofywanych setów jest potwornie dużo:

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Wycofania z tej serii zostały zamknięte 17 stycznia 2023.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Friends:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.