Wycofania-2022 - Minecraft
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 1267 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Minecraft

Minecraft jakoś trzyma się jako seria, chociaż mam wrażenie, że cykl powoli nam się kończy. Mimo to, niektóre wśród zestawów z tej serii nadal cieszą się dużym powodzeniem, a za Oceanem to jedna z ulubionych serii inwestycyjnych… wymagająca jednak pewnej znajomości samej gry.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Listę jak zwykle „wyposażam” w kilka komentarzy związanych z ewentualną wartością inwestycyjną danego setu.

Na poniższej liście zestawy już Wyprzedane/Wycofane na LEGO.pl oznaczam czerwonymi wykrzyknikami (!!!). Oznacza to, że ich nakład skończył się przed formalnym wycofaniem lub zestaw został już formalnie Wycofany. Z kolei zestawy oznaczone niebieskimi wykrzyknikami (!!!) to zestawy, których wycofanie pod koniec roku jest już potwierdzone przez dodanie ich do działu Ostatnie sztuki na LEGO.pl.

Całość wycofań na ten rok z tej serii jest już sfinalizowana.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Minecraft:


PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.