Wycofania-2022-LEGO-Architecture
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 2799 wyświetleń

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Architecture

Dziś wrzutka pro forma, „lista” wycofań z serii Architecture na koniec 2022 roku jest NAPRAWDĘ krótka, ale wiem, że seria ta cieszy się powodzeniem wśród starszych fanów LEGO®, dlatego nie śmiałbym jej pominąć.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Architecture:

  • 21051 Tokio – set ładny, będący częścią miniserii Skylines, ale – umówmy się – nie tak charakterystyczny jak część innych miast. Zestaw już Wyprzedany na LEGO.pl.

… i tyle. Na ten moment reszta setów zostaje z nami na kolejny rok, a ja nieodmiennie uważam, że niedługo pożegnamy się z tą serią.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

2 thoughts on “Wycofania LEGO® na koniec 2022: Architecture

  1. Apo

    Hej, pisząc, że „niedługo pożegnamy się z tą serią” masz na myśli cały Architecture czy tylko Skylines?

    1. Brewa

      WYDAJE mi się, że cała seria Architecture powolutku wymiera. Na ten moment mamy po jednej premierze na rok, a ostatni set jest – umówmy się – taki sobie. Chyba LEGO traci serce do tej serii i być może dochodzi do wniosku, że formuła się wyczerpuje. Niemniej, to tylko moje przypuszczenia.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.