Wycofania-2022-LEGO-Architecture
Inwestowanie Wycofywanie Brewa  

Wycofania LEGO® na koniec 2022: Architecture

Dziś wrzutka pro forma, “lista” wycofań z serii Architecture na koniec 2022 roku jest NAPRAWDĘ krótka, ale wiem, że seria ta cieszy się powodzeniem wśród starszych fanów LEGO®, dlatego nie śmiałbym jej pominąć.

Tegoroczne wycofania podzielę na listy tematyczne lub dotyczące serii, żeby oszczędzić Wam scrollowania przez kilkaset pozycji.

Jak zwykle zaznaczam, co następuje: 1) na ten moment wszystkie informacje z tego tekstu traktujcie jako niepotwierdzone, choć wysoce prawdopodobne; 2) poniższy spis nie jest również poradą inwestycyjną i wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

Nie sądzę, by w poniższym “spisie” miało się coś zmienić do końca roku, ale tu także będę trzymał rękę na pulsie i informował Was o wszelkich zmianach.

Zestawy wycofywane pod koniec 2022 – Architecture:

  • 21051 Tokio – set ładny, będący częścią miniserii Skylines, ale – umówmy się – nie tak charakterystyczny jak część innych miast. Obecnie dorwiemy go z niemal 30%-owym rabatem, więc jeśli macie luźne środki, to czemu nie.

… i tyle. Na ten moment reszta setów zostaje z nami na kolejny rok, a ja nieodmiennie uważam, że niedługo pożegnamy się z tą serią.

REKLAMA:

2 thoughts on “Wycofania LEGO® na koniec 2022: Architecture

  1. Apo

    Hej, pisząc, że “niedługo pożegnamy się z tą serią” masz na myśli cały Architecture czy tylko Skylines?

    1. Brewa

      WYDAJE mi się, że cała seria Architecture powolutku wymiera. Na ten moment mamy po jednej premierze na rok, a ostatni set jest – umówmy się – taki sobie. Chyba LEGO traci serce do tej serii i być może dochodzi do wniosku, że formuła się wyczerpuje. Niemniej, to tylko moje przypuszczenia.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.