Newsy Brewa 25 wyświetleń

IDEAS – I przegląd 2021 rozpoczęty!

NARESZCIE! Po drodze rowerowej klepniętej przez fanów wczoraj, LEGO® zdecydowało się zamknąć I nabór pomysłów w 2021 roku i skierować do przeglądu 57 projektów, które zebrały 10 000 głosów. Pierwotnie pomysłów było 58, ale Rammstein się nie zakwalifikował, z uwagi na problemy formalne (licencyjne).

Teraz będziemy musieli zaczekać kilka miesięcy na ogłoszenie decyzji duńskiej marki, a będzie to decyzja niełatwa, bo jak na razie tylko raz zdarzyło się, żeby LEGO® skierowało do wydania więcej niż 2 projekty. Cóż, zawsze zostaje druga szansa pod postacią BrickLink Designer Program.

Zachęcam do dania znać w komentarzach, jakie są Wasze typy na wydanie. Może nawet zorganizuję w związku z tym jakiś konkurs…?

Poniżej podsumowanie wszystkich projektów, które zakwalifikowały się do I przeglądu 2021:

REKLAMA:

2 thoughts on “IDEAS – I przegląd 2021 rozpoczęty!

  1. […] być może już wiecie, wczoraj LEGO® rozpoczęło I fazę przeglądową projektu IDEAS w roku 2021. Do tego etapu zakwalifikowało się aż 47 pomysłów (dla porównania – w III przeglądzie 2020 […]

  2. […] niefart trzeba mieć, żeby Twój projekt na IDEAS otrzymał 10k głosów zaraz po tym, jak LEGO® ogłosi zamknięcie naboru do I przeglądu w tym roku? Nie wiem, ale zapytajcie autora pomysłu na nowy imperialny […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.