LEGO IDEAS Nasa i ksiazki
Newsy Brewa 841 wyświetleń

IDEAS – dwa nowe projekty dobijają do 10k!

W weekend dwa nowe projekty na LEGO® IDEAS otrzymały status wspieranych przez 10k użytkowników:

Pierwszy projekt to LEGO Bookends, czyli zestaw dwóch podpórek na książki, który w różnej formie już pojawiał się w serwisie. Upór, jak widać, popłaca, bo poprawiony pomysł wreszcie zebrał wymagane poparcie. Co ważne, podpórki dysponują sekretnym schowkiem, do którego można się dostać dopiero po wykonaniu serii właściwych kroków.

Drugi z pomysłów to NASA’s SLS and Artemis, czyli kosmiczny duet w skali 1:110. Pomysł w dużej mierze jest siostrzany w stosunku do 92176 Saturna V.

Okiem AFOLa:

Projekt podpórek na książki to pierwszy pomysł z tego rzutu, który z chęcią bym kupił. Bardzo podoba mi się pomysł „zaszycia” w książkach sekretnych przegródek, bo ich budowanie na pewno byłoby interesujące. Uważam również, że pomysł ma sporą szansę na realizację, bo LEGO® lubi raz do roku wydać jakiś element „mieszkaniowy” – w końcu mieliśmy już 92177 Statek w butelce, a na wydanie czeka globus.
Co do nowej rakiety, to pozostaję sceptyczny – nie tylko dlatego, że sam nie jestem fanem tej tematyki. 92176 Saturn V sprzedawał się co prawda na tyle dobrze, że marka wydała jego reedycję, ale nie sądzę, by LEGO® chciało wypuszczać kolejny, podobny set po tak krótkiej przerwie.

Obecnie, poza powyższymi projektami, w najnowszej edycji wyścigu o wydanie zestawu biorą udział następujące pomysły:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.