Newsy Brewa 250 wyświetleń

IDEAS – Trzy nowe pomysły z 10k… niestety

Musicie wybaczyć mi mój ostatni brak raportowania z platformy LEGO® IDEAS, ale zaczynam wierzyć, że nic dobrego nie wydarza się na niej po zaakceptowaniu pierwszych 20 pomysłów na dany przegląd. Najnowsze projekty z uzyskanym wsparciem – no, może poza ostatnim – tylko to potwierdzają.

Scena ze Stadium Tour Rammsteina uzyskała wsparcie najprawdopodobniej dlatego, że sam zespół wyhaczył ją na platformie (dzięki doniesieniu jednego z fanów). Niemcy są w przypadku LEGO® ogromną siłą, grupa jest kultowa… i to właściwie wszystko, co można powiedzieć o tym pomyśle. No, może jeszcze poza tym, że jest po prostu paskudny.

Podwójna helisa DNA również nie należy do najpiękniejszych i nie znam ani jednej osoby, która chciałaby mieć ją na biurku w tej formie. Nie sądzę również, żeby Duńczycy byli skłonni ją zaakceptować, bo projekt jest potwornie powtarzalny. No, ale w końcu mamy to nieszczęsne Koloseum, więc może…

Wreszcie, Charlie i fabryka czekolady, czyli kolejny „take” względem klasycznego filmu (wygląd Willy’ego Wonki sugeruje, że mamy do czynienia ze starą wersją). W IDEAS zaczyna powoli wiać odgrzewanymi kotletami… No ale dobra – sam build jest sympatyczny, choć do zabawy za wiele tam nie ma (poza „działającym” czekoladospadem).

Na ten moment w pierwszym przeglądzie IDEAS 2021 będziemy mieli rekordowe 54 projekty, w tym (poza powyższymi):

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.