Newsy Niepotwierdzone Różności Zapowiedzi Brewa 332 wyświetleń

(Aktualizowane) Plotki i ploteczki 26.04-2.05.2021

Poniżej znajdziecie zbiór „mniejszych” wiadomości dotyczących LEGO® z tygodnia 26.04-2.05.2021 roku. Zbieram tu wszystkie informacje na tyle ważne, że warto o nich wspomnieć, ale jednocześnie znaczące o tyle mniej, że nie warto im jeszcze poświęcać oddzielnego wpisu. I tak:

Pamiętajcie też, część poniższych informacji to na razie wyłącznie plotki i należy je traktować z dużą dozą dystansu. Aktualizacje tekstu (ostatnia: 29.04.2021) jak zwykle będę zaznaczał na zielono.

  • Mamy już potwierdzoną datę premiery nowych butów z kooperacji LEGO® x Adidas. 6 kolorów nowych ZX8000 zadebiutuje w sprzedaży już 7 maja o godzinie 10:00 i dotyczy to także rynku polskiego, na którym buty będą kosztować 599 zł. Wszystkie modele znajdziecie tutaj. O ile wiadomo, ta seria nie będzie mocno limitowana i powinna być dostępna dłużej niż poprzednie kooperacje.
Szara wersja – jedna z sześciu
  • Po zapowiedzi nowej fali zestawów z serii VIDIYO™ świat LEGO® obiegła informacja, że w jednym z setów znajdziemy zupełnie nowy, długo oczekiwany klocek. Płytka 1×5 została dostrzeżona w wizualizacji zestawu 43115 The Boombox i na razie wygląda na to, że faktycznie się tam znajduje. Do momentu premiery zestawu nie będziemy w stanie określić na pewno, czy marzenie wielu MOCowców wreszcie się spełni, ale po wcześniejszych ruchach duńskiej marki, zmierzających do rejestracji podobnego produktu, można się spodziewać, że płytki Technic numer 32124 wreszcie pójdą w odstawkę.
Dostrzeżone płytki w wizualizacji Boomboxa
  • Fani Star Wars przebierają nogami w oczekiwaniu na zestaw przedstawiający statek grupy klonów znanych jako Bad Batch… albo już nie przebierają, bo nie do końca podoba im się jego kolor. Do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie nowego zestawu, omyłkowo zawarte w materiałach prasowych dotyczących nowego R2-D2. O secie wiemy już całkiem sporo. Ma nosić numer 75314, składać się z 969 części, kosztować ok. 100 euro i zawierać 5-6 minifigurek. To właśnie te ostatnie budzą największe emocje, bo kolekcjonerzy nie mogą się doczekać, żeby dorwać je w swoje szpony.
A sam statek ma być… niebieskawy
  • Pozostając w temacie niewyraźnych zdjęć: jeden z australijskich fanów LEGO® w tamtejszym oficjalnym sklepie internetowym wyhaczył przez przypadek omyłkowo odpaloną promocję z prezentem dla VIP-ów z okazji dnia dziecka. Na zrzucie nie widać wiele, ale wydaje się, że to jakiś rodzaj bujającego się statku. Nie wiemy, czy prezent będzie dodawany na wszystkich rynkach, czy tylko na wschodnich, bo to – niestety – już się zdarzało.
Swoją drogą, gość nieźle naciułał punktów VIP…
Model w powiększeniu – na tyle, na ile się dało…
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.