LEGO VIDIYO - nowe zestawy
Zapowiedzi Brewa 239 wyświetleń

Nowości VIDIYO™ ogłoszone!

Zakładam, że najnowsza seria LEGO® VIDIYO™, skierowana raczej do młodszych fanów klocków, nie powoduje u Was wypieków, dlatego dam znać skrótowo: duńska marka właśnie ujawniła całą drugą falę zestawów wchodzących w skład cyklu… a nawet więcej: wrzuciła ją do sklepu (poza Bandmates).

Wśród nowych zestawów (linki do produktów poniżej) znajdziemy nową, 2. serię Bandmates, 2 nowe BeatBoxy oraz najważniejsze: 5 dużych scen, przeznaczonych dla głównych bohaterów wstępnej fali zestawów. Niektóre konstrukcje robią duże wrażenie, jeśli komuś ogólnie podoba się klimat serii.

Największy z nowych zestawów składa się z 996 elementów

Oto, jakie nowe zestawy z cyklu VIDIYO™ pojawią się niebawem w sprzedaży. Wszystkie te pozycje – poza pierwszą – pojawią się w sprzedaży 1 czerwca 2021:

  • 43108 Bandmates, seria 212 nowych figurek i kolejne (3) BeatBitsy, w cenie ok. 20 zł za sztukę. Jako jedyny z ujawnionych produktów, nowa seria minifigurek trafi do sprzedaży dopiero w październiku. W końcu od premiery 1. serii upłynęło bardzo niewiele czasu.
2. seria Bandmates w pełnej krasie

Kolejne dwa zestawy to „klasyczne” BeatBoxy z nową postacią – odpowiednio: metalową i folkową – oraz 16 BeatBitsami:

Prawdziwie „metalowy” smok

Wreszcie, nowy typ zestawu to „sceny” poświęcone kolejnym „artystom”. W tych setach znajdziemy od 2 do 4 nowych minifigurek, a także 16-18 BeatBitsów, w tym 2-3 ekskluzywne.

Scena „piracka”
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.