IDEAS - Viking Longship
Newsy Brewa 526 wyświetleń

IDEAS – statek Wikingów dopływa do 10k głosów

Po weekendzie mamy 39. projekt kwalifikujący się do I przeglądu LEGO® IDEAS 2021. Jest nim zwarty i stosunkowo niewielki projekt długiej łodzi Wikingów.

Projekt Viking Longship to pomysł autorstwa Jonasa Kramma, którego wielu „bardziej zaangażowanych” fanów duńskich klocków może kojarzyć jako jednego z prowadzących serwis StoneWars.de. Spośród konkurencji wyróżnia go rozmiar – statek jest stosunkowo niewielki i składa się z zaledwie ok. 500 klocków. Jego twórca zwraca uwagę, że ilość minifigurek zwartych w „zestawie” może być problemem dla LEGO®, ale ja bym się tym nie martwił – zawsze można ją zmniejszyć. Jak dla mnie, build Kramma ma jedną, zasadniczą przewagę: do tej pory do przeglądu 2021 zakwalifikowały się przede wszystkim projekty duże, więc duńska marka może łaskawym okiem spojrzeć na bardziej zwartą ideę, która zapełniłaby lukę wśród mniejszych setów. Ponadto, renoma autora to poniekąd gwarancja przemyślanego projektu i łatwiejszej pracy przy jego ewentualnym wdrożeniu. Jak będzie? Zobaczymy w przyszłym roku.

Na ten moment w pierwszym przeglądzie IDEAS 2021 będziemy mieli rekordowe 39 projektów, w tym (poza powyższym):

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.