LEGO® Baba Yaga
Newsy Brewa 1061 wyświetleń

IDEAS – rekordowa Baba Jaga dobija do 10k!

Tego jeszcze nie było! Nowy pretendent w wyścigu do wydania zestawu w serii LEGO® IDEAS dołączył do niego po zaledwie jednym dniu w serwisie!

Baba Yaga to projekt autora odpowiedzialnego za inny pomysł, który już znajduje się w tegorocznym peletonie: Zamku Hyrule. Trzeba przyznać, że chatka czarownicy wygląda na ilustracjach wyjątkowo dobrze, a uroku dodają jej nie tylko kurze nóżki, ale także wiele detali nawiązujących do klasycznego, wschodnioeuropejskiego wydania baśni. Jednym z nich jest to, że czarownica lata tutaj w moździerzu, a nie na miotle.

Baba Yaga osiągnęła wymagane 10k wsparć w zaledwie 1 dzień, stając się nowym rekordzistą platformy IDEAS. Świadczy to jednak głównie o umiejętnościach autora w zakresie zbierania wsparcia, a nie o tym, że cały świat zapragnął nagle zobaczyć czarownicę z klocków.

Okiem AFOLa:

Zdecydowanie widzę miejsce na Babę Yagę w swojej kolekcji. Z chęcią skomponowałbym coś z niej i nadchodzącej Średniowiecznej kuźni, bawiąc się trochę klimatem zamkowym… i to nawet bez właściwego zamku. Myślę, że zestaw ma szansę zyskać powodzenie wśród fanów podobnych klimatów i wydaje mi się, że będzie to jeden z poważniejszych kandydatów w tym wydaniu wyścigu IDEAS.

Obecnie, poza powyższym projektem, w najnowszej edycji wyścigu o wydanie zestawu biorą udział następujące pomysły:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.