IDEAS - A Nice Day at the Farm
Newsy Brewa 956 wyświetleń

IDEAS – miły dzień na farmie warty 10k głosów!

Dzień po drugim przeglądzie IDEAS 2020 mamy już kolejnego kandydata, który trafi do pierwszego przeglądu 2021. Jest nim projekt A Nice Day at the Farm autorstwa użytkownika Adri Clo.

Autor projektu wie, jak nacisnąć właściwe przyciski – zbudowana na standardowej płytce bazowej konstrukcja przedstawia zabudowania gospodarskie oraz różnorodne ekologiczne rozwiązania (jak kolektor wody, turbina wiatrowa czy panele słoneczne), które mogą w jakiś sposób przemówić do jury LEGO®. Wiemy, że ostatnimi czasy firma stawia na komunikaty ekologiczne, więc tego typu projekt może być strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o preferencje marki. Na dokładkę mamy jeszcze uroczego pick-upa i 3 minifigurki.

Okiem AFOLa:

Moja własna makieta nie ma wprawdzie jeszcze sekcji „wiejskiej”, ale posiadając taki zestaw mógłbym się nad tym zastanowić. Projekt jest zgrabny, choć nieco niedosalowany – w zestawieniu z modularami zabudowania gospodarskie będą zapewne nieco za małe, a w otoczeniu „standardowych” konstrukcji z City będą z kolei wyróżniać się większą komplikacją. Niemniej, już sam samochód idealnie trafi w gusta tych, którzy lubią podobne mini-makiety. Uważam, że jest to mocny kandydat do pierwszego przeglądu roku 2021.

Obecnie, poza powyższym projektem, w najnowszej edycji wyścigu o wydanie zestawu biorą udział następujące pomysły:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.