IDEAS: Śniezka i Tutanchamon
Newsy Brewa 749 wyświetleń

IDEAS – Królewna Śnieżka i znany faraon z 10k głosów

W weekend dwa kolejne projekty wskoczyły do puli pomysłów LEGO® IDEAS, które trafią do I przeglądu za 2021 rok. Jeden z nich ma, moim zdaniem, spore szanse na wydanie.

  • Popiersie faraona Tutanchamona (którego polską pisownię imienia musiałem sprawdzić w internecie) to durnostojka, ewidentnie bazująca na obecnym trendzie „hełmowym”. Pomysł wpadł do puli niejako „z zaskoczenia”, bo wcześniej w ogóle nie rzucił mi się w oczy. Projekt jest ładny – warto sprawdzić choćby jego misterną, tylną część – ale jakoś go „nie czuję”. Nie wydaje mi się, żeby duża rzesza ludzi czekała na wydanie popiersia egipskiego faraona, chociaż niewątpliwie istnieją wnętrza, w których tego typu konstrukcja wyglądałaby naprawdę dobrze.
  • Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków to z kolei pomysł, który zdecydowanie widzę jako zestaw. Licencja od Disneya byłaby łatwa do uzyskania, podobne zestawy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród starszych fanów marki (Kubuś Puchatek anyone?), a do tego build jest bardzo estetyczny, przemyślany i może sprawdzić się jako element większej makiety. Widzę też zdecydowanie duży potencjał na serię setów opartych o inne animacje Disneya i dziwię się, że do tej pory w IDEAS nie mamy jeszcze „osiągniętego” projektu ze słynną skałą z Króla Lwa.

Na ten moment w pierwszym przeglądzie IDEAS 2021 będziemy mieli rekordowe 45 projektów, w tym (poza powyższymi):

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.