IDEAS Chitty Chitty
Newsy Brewa 351 wyświetleń

IDEAS – Chitty doleciał (do 10k)!

Jeśli ktoś jeszcze ma wątpliwości, że głosowania na platformie LEGO® IDEAS są zdominowane przez stare pierdy, to przedstawiam kolejny argument. Do fazy przeglądu za 2021 dotarł właśnie projekt oparty na filmie z 1968 roku, o którym większość z Was pewnie nawet nie słyszała.

Chitty Chitty Bang Bang (w Polsce znany jako… Nasz cudowny samochodzik) to film familijny opowiadający, z grubsza, o zmyślonej historii pewnego starego samochodu, dysponującego zdolnością latania. Obraz jest niezły (jak na swój wiek) i pozytywny, ale w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby kupić set bazujący na jego głównym „bohaterze”. Model jest co prawda ładny i mocno chromowany (co samo w sobie aż prosi się o korektę), ale nie sądzę, żeby znalazł dziką ilość nabywców. No chyba, że ktoś po prostu chciałby ładny, stary samochód.

Co ciekawe, to już druga iteracja tego projektu. Pierwsza nie zdołała przejść przeglądu, do którego się dostała. To tym bardziej powinno dać autorowi do myślenia, ale w sumie to jego czas, więc życzmy mu powodzenia.

Na ten moment w pierwszym przeglądzie IDEAS 2021 będziemy mieli rekordowe 51 projektów, w tym (poza powyższym):

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.