IDEAS Modular Expansion Pack
Newsy Brewa 33 wyświetleń

IDEAS – “Rozszerzenie” do modularów zdobywa 10k głosów

Z cyklu “świetne projekty na IDEAS, z którymi wszystko jest nie tak” mamy dziś kolejny pomysł, który – moim zdaniem – nie ma absolutnie żadnych szans na wydanie, a jednocześnie kupiłbym go jako pierwszy.

Modular Expansion Pack to pakiet “usprawnień”, które projektanci miast z modularów muszą prędzej czy później zaprojektować sami. Mamy tu mały park (albo dwa), trzy ładne drzewa, kiosk, pomnik, hydrant i generalnie pełen komplet “gadżetów”, które wpasują się w każde modularne miasto.

Problem w tym, że – po pierwsze – LEGO® na 99% nie przekalkuje serii Creator Expert do IDEAS; po drugie – wszystkiego jest tu za dużo jak na pojedynczy zestaw: całość buildu zajmuje aż 2,5 standardowej płytki bazowej, co zrobiłoby z pomysłu największy “obszarowo” set w historii marki. Wreszcie, po trzecie, elementy idei są niesłychanie powtarzalne i nie bardzo widzę, żeby duńska marka miała uradować nas około setką harpunów wetkniętych w tyleż samo złotych cylindrów 1×1. Takie rzeczy po prostu nie zdarzają się w oficjalnych setach.

Niemniej: brałbym jak zły.

Na ten moment w pierwszym przeglądzie IDEAS 2021 będziemy mieli rekordowe 50 projektów, w tym (poza powyższym):

REKLAMA:

1 Comment

  1. […] Fajny, ale raczej skazany na porażkę Modular Expansion Pack. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.