Newsy Brewa 340 wyświetleń

IDEAS – Trzy kolejne pomysły z 10k

Ja to już nie nadążam i nawet nie zamierzam udawać, że mam zamiar wrzucać tu teraz każdy nowy pomysł na bieżąco… Otóż: na platformie IDEAS trzy kolejne projekty dobiły do 10k wspierających, przy czym jeden to już trochę śmiech na sali.

  • Gitarzysta My Chemical Romance postanowił nie być gorszy od muzyków z Rammsteina i wezwał fanów do głosowania na projekt, który przedstawia ich zespół, co zaowocowało szybkim dobiciem do 10k. Ja wszystko rozumiem, ale żeby ten projekt był chociaż ładny albo był ciekawym builem… No ale dobra, czekamy aż kolejna cięższa kapela skapnie się, że istnieje coś takiego jak LEGO® IDEAS.
  • Fantasy Castle to kolejny zamek w peletonie i generalnie jest nawet fajny, poza tym, że mocno niedoskalowany. Niemniej, jakby się pojawił, to bym kupił. To w końcu zamek, a do tego w klimacie nieeksploatowanym jeszcze przez LEGO®, pomijając może Władcę Pierścieni. Aha. Jego projektant ma 16 lat. A co wy robiliście w tym wieku?
  • Na koniec projekt, który początkowo startował w konkursie kosmicznym i nawet dobił do finału. Model kosmonauty to nie moja bajka, ale muszę przyznać, że jest bardzo ładnie zaprojektowany. Obawiam się tylko, że mocne eksploatowanie tematu „kosmicznego” w Creator Expercie mocno obcina jego szanse na ewentualne wydanie.

Na ten moment w pierwszym przeglądzie IDEAS 2021 będziemy mieli rekordowe 57 projektów, w tym (poza powyższymi):

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.