IDEAS-KnightRider
Newsy Brewa 379 wyświetleń

K.I.T.T. wjeżdża do IDEAS!

Któż nie zna kultowego serialu Knight Rider z nieśmiertelnym Davidem Hasselhoffem? Aktor, piosenkarz, dżentelmen i właściciel jednej z najbardziej ikonicznych fryzur XX wieku ma teraz szansę dostać dużą wersję swojego najbardziej znanego samochodu z LEGO® (bo małą widzieliśmy już w serii Dimensions).

Pomysł zawierający K.I.T.T.a, ciężarówkę F.L.A.G. oraz całą grupę bohaterów Knight Ridera właśnie dobił do 10k głosów na platformie LEGO IDEAS i niech mnie poskręca, jeśli sam nie kupiłbym takiego seciku choćby po to, żeby postawić go gdzieś na makiecie. K.I.T.T. ma oczywiście świecący dzynks z przodu, ciężarówka jest wielka, a Hoff przystojny jak wtedy, kiedy zachwycały się nim gromady nastolatek (i – przyznajmy to – nastolatków również). Do tego całość jest naprawdę fajnie zaprojektowana, a kwestia licencji mogłaby by być o tyle mało problematyczna, że LEGO® raz już ją miało.


W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 22 projekty, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.