IDEAS - Brick Walk
Newsy Brewa 384 wyświetleń

IDEAS – domek z chodnikiem z 10k

Są takie pomysły na platformie LEGO® IDEAS, które wchodzą do przeglądu z zaskoczenia i w sumie nie wiadomo dlaczego. Jeden z nich właśnie znów osiągnął 10k wspierających, a jest nim Brick Walk.

Wzmiankowany projekt to właściwie kolejny quasi-modular z mocnym naciskiem na część „chodnikową”. Nie zrozumcie mnie źle – projekt jest ładny i gdyby Duńczycy go wydali, to pewnie pierwszy ustawiłbym się w kolejce. Niemniej, szanse na to są nikłe, a sama idea jest bardzo… prosta? Dom nie wyróżnia się niczym specjalnym, w jego sąsiedztwie mamy kolejne kombinowane drzewo (to ostatnio modne), a pomysł z jednią przekształconą w promenadę jest może fajny, ale dodatkowo zmniejsza rozmiar budowli. W moim odczuciu największym grzechem budynku jest jednak brak tylnej ściany. Niemniej: weszło, więc gratulacje i idziemy dalej.


W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 13 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.