Newsy Brewa 345 wyświetleń

IDEAS – 3 nowe pomysły w II przeglądzie 2021

Po weekendzie mamy kolejnych trzech pretendentów do wydania w ramach LEGO® IDEAS. Spójrzmy, bo tym razem kandydaci są dość ciekawi:

  • Lifeguard’s Shack to model niewielki, sympatyczny i osobiście zastanawiam się, jakim cudem zdobył 10k głosów. Nie to, żeby był jakiś niewydarzony, ale wśród tylu innych pomysłów, dość prosta chatka ratownika raczej nie rzuca się w oczy.
  • Podobnie jest z chatką w kształcie litery „A”, choć ten projekt jest NAPRAWDĘ bardzo ładny, ale i odrobinę zbyt szczegółowy jak na taki, który mógłby zostać wydany. Osobiście uważam, że autor przegiął z drzewami i liczbą detali. W tej formie pomysł jest odrobinę zbyt „profesjonalny” jak na IDEAS.
  • Fanem Kosmicznych jaj nigdy nie byłem, ale w sumie można się było spodziewać, że ten film prędzej czy później trafi do IDEAS. Wykonanie jest nieco siermiężne i nie wiem, jak to się ma do licencji na Gwiezdne Wojny, ale powiedzmy, że jeszcze nie stawiam kreski na tym pomyśle.

W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 5 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

  • Movie Set, czyli dość oryginalna wersja studia filmowego.
  • Imperial Island Fort, który niefartownie uzyskał 10k zaraz po zamknięciu naboru do I przeglądu.
PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.