Newsy Brewa 571 wyświetleń

IDEAS – 2 nowe pomysły i konkurs

Ilość nowych pomysłów wpadających do przeglądów LEGO® IDEAS jest ostatnio rekordowa, więc będę je zbierał do kupy raz na jakiś czas, żeby nie zaśmiecać strony głównej. Przechodząc do rzeczy: niedawno dwa nowe pomysły zebrały 10k zwolenników:

  • Sklep z kostiumami ma wszystko, czego mógłby wymagać fan modularów, a ponadto został zaprojektowany przez jegomościa, który dał nam Piratów z Zatoki Barakud. Niestety, to modular właśnie, więc jako taki nie ma większych szans na wydanie, ale i tak warto sobie na niego popatrzeć i powzdychać.
  • Jeśli jesteście fanami K-POPu, to na pewno ucieszy Was wieść, że do II przeglądu 2021 wejdzie klockowa wersja scenografii do jednego z teledysków grupy BTS (swoją drogą – największego południowokoreańskiego fenomenu scenicznego ostatnich lat). Tak naprawdę jednak sama idea nie ma specjalnej wartości i jest po porostu brzydka, więc nie musimy się martwić.

Poza powyższymi, uprzejmie donoszę również, że na IDEAS rozpoczął się kolejny konkurs, tym razem na okładkę (budowalną bądź rysowaną) komiksu. Szczegóły znajdziecie tutaj (w ingliszu), a do wygrania jest między innymi świeżutkie Daily Bugle.


W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 7 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Jeśli nie chcesz wspierać nas stale, możesz również postawić nam kawę na Suppi!

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.