Newsy Brewa 287 wyświetleń

IDEAS – Tawerna i Spot w II przeglądzie 2021

Nie doczekałem się na trzeci „niezgłoszony” tutaj pomysł w IDEAS po ostatnim weekendzie, więc zbiorczo donoszę o dwóch projektach, które ostatnimi czasy dołączyły do II przeglądu 2021.

  • Średniowieczna tawerna niewątpliwie siadłaby fanom rycerskich klimatów, ale – tak zupełnie serio – projekt nie jest jakoś szczególnie wybitny i brakuje mu jakiegoś „pazura” – czegoś, co od razu kazałoby na nią zagłosować. Zresztą, idea i tak raczej nie ma szans w przeglądzie, bo została zgłoszona „zbyt blisko” tegorocznej Średniowiecznej kuźni.
  • Z kolei robot Spot od Boston Dynamics w skali 1:4 to propozycja turbo-ciekawa i BARDZO w stylu IDEAS, aczkolwiek problemem może być to, że spora jej część oparta jest o klocki zaczerpnięte z serii Technic. Niemniej, model jest świetny i uważam, że to poważny kandydat do wydania, nawet jeśli LEGO® musiałoby zrobić tutaj wyjątek. II przegląd 2021 moim zdaniem właśnie zyskał faworyta.

W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 9 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.