Newsy Brewa 56 wyświetleń

IDEAS – kolejna tawerna, minigolf i kobiety “computingu”

Na platformie LEGO® IDEAS trzy nowe pomysły właśnie weszły w fazę “przeglądową”. Nad dwoma z nich warto pochylić się na dłuższą chwilę:

  • Tawerna pod śniegiem to druga ze średniowiecznych tawern, która dostała się do II przeglądu 2021 (pierwsza znalazła się tam dopiero co). Zimowa odsłona jest bardzo przytulna, ale autor zadbał o to, by zapewnić nam również wizualizację wersji jesiennej, wiosennej czy… wakacyjnej. Pomysł ładny, ale raczej bez szans.
  • Women of computing to mocne nawiązanie do setu 21312 Women of NASA, a do tego mamy tam szalenie ciekawą postać Ady Lovelace. LEGO® lubi takie edukacyjne podejście, chociaż ja mam wrażenie, że każdy taki “wzorowany” projekt to trochę branie marki pod włos.
  • Wreszcie, działający minigolf do mnie osobiście nie przemawia, ale projekt jest ładny i bardzo pomysłowy. Nie wiem, czy bym go kupił, ale z chęcią bym go zbudował.

W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 12 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

REKLAMA:

5 thoughts on “IDEAS – kolejna tawerna, minigolf i kobiety “computingu”

  1. […] Działający minigolf, który ma moim zdaniem spore szanse na wydanie (na ten moment). […]

  2. […] Działający minigolf, który ma moim zdaniem spore szanse na wydanie (na ten moment). […]

  3. […] Działający minigolf, który ma moim zdaniem spore szanse na wydanie. […]

  4. […] Działający minigolf, który ma moim zdaniem spore szanse na wydanie. […]

  5. […] Działający minigolf, który ma moim zdaniem spore szanse na wydanie – podtrzymuję, bo to projekt bawialny i ciekawy, choć sam raczej go nie kupię. […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.