Ideas-MysteryMachine-Silnik
Newsy Brewa 368 wyświetleń

IDEAS – Mystery Machine i silnik lotniczy z 10k

Ej, a wiecie, że do II przeglądu IDEAS za 2021 wszedł właśnie pierwszy pomysł, który nijak nie ma szansy na wydanie? A zaraz potem dołączył do niego silnik lotniczy na wypasie…

Nie zrozumcie mnie źle. Sam lubię samochody z Experta i może nawet skusiłbym się na nową wersję The Mystery Machine z IDEAS. ALE! Po pierwsze, LEGO® miało już swój romans ze Scooby-Doo i zakończył się on tak, że sety te biją wszelkie rekordy pod kątem wartości po latach – nie wiem właściwie, czemu. To jednak jest do przeskoczenia… zupełnie inaczej niż proponowany wygląd samochodu. Nie wiem, jak inaczej Twórca wyobraża sobie te piękne, falowane linie, ale jeśli zestaw miałby zostać wydany w tym kształcie, to połowę czasu jego składania stanowiłoby obklejanie klocków. No way!

Dla równowagi – prototypowy model wielkiego, „działającego” silnika lotniczego, do kompletu ze szpiegiem i tabliczkami Danger, całkiem mi się podoba. Model jest co prawda nieco za duży jak na tego typu set i trzeba by obciąć całą tę platformę na dole, ale z chęcią ułożyłbym takie połączenie Technica i City.


W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 17 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.