Mini polybagi LEGO VIP
Promocje Zapowiedzi Brewa 447 wyświetleń

Minipakiety VIP (częściowo) ujawnione!

Jak wieść gminna niesie, w niedalekiej przyszłości w centrum nagród VIP na LEGO.pl powinniśmy zobaczyć 4 mini-zestawy, które będą do wyjęcia na nasze w pocie czoła zbierane punkty. Wiemy już, co w nich będzie (rozpiskę możecie znaleźć m.in. tutaj), ale dziś pojawiły się zdjęcia przedstawiające sety (trzy z czterech). Potwierdzają one, że będziemy mieli do czynienia z polybagami akcesoriów tematycznych. Znajdziecie je poniżej (razem ze szczegółami), a ja zakładam, że pakiet „piracki” rozejdzie się najszybciej.

  • 40512 Zestaw „zabawowy” – 148 części za około 31 euro, w tym dwie świnie, chińskie ogrodzenia (?) oraz solidny przekrój kolorystyczny żab.
  • 40513 Zestaw na Halloween (tu na razie nie mamy zdjęcia) – 119 części o wartości około 31 euro. Z jakiejś przyczyny będą w niej misie pluszowe, ale także nietoperze (aż cztery!) i… 6 pełnych szkieletów.
  • 40514 Zestaw zimowy to 139 klocków o wartości circa 33 euro. W środku będą dwa psy, złote ogrodzenia czy czapki zimowe.
  • 40515 Zestaw piracki – ma zawierać 103 elementy o wartości ok. 32 euro. Wśród nich znajdziemy armatę, flagi pirackie czy rekina.

Niestety nie znamy jeszcze ilości punktów, którą trzeba będzie przeznaczyć na polybagi, jak również nie wiemy, czy na pewno będą one dostępne w Polsce.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.