Ideas-Straz-pozarna-Gamestop
Newsy Brewa 313 wyświetleń

IDEAS – GameStop i lotniskowa sikawka z 10k

Na platformie LEGO® IDEAS kolejne dwa pomysły dobiły do 10k wspierających, tym samym do 19 zwiększając liczbę projektów oczekujących na II przegląd 2021.

Budynek sklepu GameStop to chyba tylko i wyłącznie kwestia nostalgii. Nie wyróżnia się on absolutnie niczym szczególnym, a poza tym prawdopodobnie jest bez znaczenia dla większości fanów LEGO®, którzy o GameStopie nigdy nie słyszeli (a jest ich pewnie całkiem sporo).

Z kolei build przedstawiający pojazd Rosenbauer Panther 8×8 to naprawdę piękna sprawa i jeden z moich faworytów w tym przeglądzie. Dbałość o szczegóły jest tu widoczna w każdym centymetrze projektu. Zresztą, jego pomysłodawca – swoją drogą specjalizujący się w nietypowych pojazdach – ma na koncie kilka innych, ładnych buildów, które warto sprawdzić.


W II przeglądzie LEGO® IDEAS będziemy mieli już 19 projektów, ale na tym na pewno się nie skończy. Dotychczasowe pomysły to:

PODOBAŁ CI SIĘ TEN MATERIAŁ?
Jeśli tak, to możesz wspomóc rozwój naszej strony poprzez dobrowolną wpłatę w serwisie Patronite:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Acquista steroidi online su https://italiafarmaci24.com/. Prodotti genuini a prezzi convenienti. Assistenza professionale a tua disposizione.