Wycofania-LEGO-2023-EOL

Wycofania LEGO® (EOL) 2023 – kompletna lista

Na tej stronie znajdziesz wszystkie dostępne u nas listy wycofań zestawów LEGO® planowanych na rok 2023. Mogą Ci się one przydać zarówno pod kątem zakupów dla siebie, jak i inwestycyjnych.

Wycofania planowane na koniec 2023 roku jak zwykle dzielmy na na serie, żeby nie trzeba było przebijać się przez długą listę za każdym razem, kiedy chce się coś sprawdzić. Ułatwia nam to również bieżące informowanie Was o zmianach na nich. Ewentualne „rozbicie” na wycofania letnie i zimowe znajdziecie na konkretnych listach.

Wszystkie listy są na bieżąco uzupełniane i aktualizowane (zapis zmian na listach znajdziecie w tym miejscu), tak by zawsze można było tu znaleźć najświeższe informacje. Pamiętajcie jednak, by nie traktować ich jako informacji w 100% pewnych. Nie są one również poradą inwestycyjną, a wszystkie decyzje zakupowe podejmujecie na własne ryzyko.

WAŻNE: 11 września 2023 roku LEGO.pl praktycznie potwierdziło wycofania większości zestawów z poniższych list na swojej stronie. Od tego dnia raportujemy przede wszystkim stan „magazynowy” danych setów na LEGO.pl, abyście wiedzieli, czy już należy łapać się za portfel…

Wycofania LEGO® (EOL) w roku 2023:

Ikoną ❌ oznaczamy serie, których wyprzedania/wycofania na LEGO.pl na rok 2023 zostały już sfinalizowane.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.