Wycofania-LEGO-2023-bieżące-info
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 5232 wyświetleń

Wycofania LEGO® (EOL) 2023 – informacje bieżące

Jak co roku otwieramy również wpis, w którym będziemy zwracać Waszą uwagę na zmiany na listach wycofań i tym podobne informacje związane z listą EOL LEGO® na 2023 rok.

Najnowsze info będzie pojawiało się na górze strony i będzie zaznaczone kolorem zielonym, abyście szybko mogli sprawdzić, co tam w wycofaniach piszczy.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Wszystkie listy wycofań LEGO® na rok 2023 znajdziecie w tym miejscu. Są one zawsze aktualizowane o informacje, które znajdziecie poniżej.


Zmiany na dzień 21.01.2023:

Do list wycofań na rok 2023 na ten moment dołączyły dwa zestawy:


Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymam niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój tego serwisu i mojego hobby. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

5 thoughts on “Wycofania LEGO® (EOL) 2023 – informacje bieżące

 1. Ewa

  A wiadomo, co z Kevinem? Bo też podobno ma zniknąć z półek 🙁

  1. Brewa

   Na liście dot. IDEAS dość wyraźnie wskazałem, że moje źródła podają 2024 rok jako datę wycofania Kevina :).

   1. Ewa

    Dziękuję za informację

 2. Jaquc

  Cześć. Czy mógłbyś podać jakieś Twoje typy na inwestycje srednio/długo terminowe (minimum kilka lat),obojetnie ktora seria… Rozumie że najlepiej w jakieś kolekcjonerskie ? A może wartość pomyśleć o wieży, Koloseum lub Titanicu? Albo jakieś unikalne figurki lepiej kupić na tak długi okres ?

  1. Brewa

   Nie odpowiem Ci na takie pytanie w jednym komentarzu – masz moje uwagi przy setach w każdej liście wycofań, a ponadto unikam odpowiadania wprost o konkretne typy, bo nie chcę mieć niczyich pieniędzy na sumieniu ;).

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.