Wycofania-LEGO-2023-DC+Batman
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 5465 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2023: DC/Batman

Oto pierwsze, wstępnie potwierdzone, wycofania 2023 dla serii LEGO® DC/Batman. Ostatnimi czasy seria właściwie umarła, dlatego poniżej znajdziecie tylko dwie pozycje, które stanowią czyszczenie tego, co jeszcze zostało… choć zapowiadane filmy dają nadzieję na „lepsze jutro”.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej oferty cenowej na moment publikacji wpisu. Unikamy Allegro ze względu na limitowaną ilość sztuk w ofertach.

Tu sprawdźcie jeszcze wycofania z serii ART i Technic.

Zestawy wycofywane w grudniu 2023:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Uwagi dla inwestorów:Status na LEGO.pl?
76181Batmobil™: pościg za Pingwinem™139,99 złKolekcjonerzy modeli Batmobilu na pewno nie wzgardzą egzemplarzem z ciepło przyjętego filmu.Ostatnia szansa na zakup
76220Batman™ kontra Harley Quinn™ 4+69,99 złZawiera ekskluzywną figurkę Harley Quinn.Ostatnia szansa na zakup

UWAGA: warto wskazać, że Batman pojawia się też w innych seriach, jak Technic czy ART.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.