Wycofania-LEGO-2023-ART
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 2360 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2023: ART

Oto pierwsze, wstępnie potwierdzone wycofania 2023 dla serii LEGO® ART. Seria ta wydaje się nie cieszyć zbyt dużym powodzeniem wśród fanów marki, a przynajmniej jeśli chodzi o jej wczesne, mocno “puzzlowe odsłony”. Z tego względu jej rotacja na półkach jest dość szybka:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie. Tabele są na bieżąco aktualizowane, a log zmian możecie znaleźć tutaj.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej oferty cenowej na moment publikacji wpisu. Unikamy Allegro ze względu na limitowaną ilość sztuk w ofertach.

Zestawy wycofywane w grudniu 2023:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Uwagi dla inwestorów:
31203Mapa świata1199,99 złZ tej listy ten model wydaje się mieć pewien potencjał, jako że może zainteresować fanów podróży. Jednak LEGO® może chcieć go w jakiś sposób “poprawić” i wydać ponownie, w “urozmaiconej” wersji.
31205Batman Jima Lee569,99 złTu jest szansa na późniejsze zainteresowanie fanów Batmana.
31206The Rolling Stones729,99 złCałkiem ciekawa mozaika, ale obawiam się, że u nas trafiła na zbyt młody grunt.
31207Sztuka kwiatowa329,99 złRaczej nie…

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymam niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój tego serwisu i mojego hobby. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

1 Comment

  1. PolishTGV

    Ta mapa świata chodzi za mną od dłuższego czasu… A teraz jeszcze presją będzie z racji wycofywania 😅

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.