Wycofania-LEGO-2023-ART
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 3924 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2023: ART

Oto pierwsze, wstępnie potwierdzone wycofania 2023 dla serii LEGO® ART. Seria ta wydaje się nie cieszyć zbyt dużym powodzeniem wśród fanów marki, a przynajmniej jeśli chodzi o jej wczesne, mocno „puzzlowe odsłony”. Z tego względu jej rotacja na półkach jest dość szybka:

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej oferty cenowej na moment publikacji wpisu. Unikamy Allegro ze względu na limitowaną ilość sztuk w ofertach.

UWAGA: czytasz na telefonie? Obróć go poziomo w celu zwiększenia czytelności tabelki!

Zestawy wycofywane w grudniu 2023:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Uwagi dla inwestorów:Status na LEGO.pl?
31203Mapa świata1199,99 złZ tej listy ten model wydaje się mieć pewien potencjał, jako że może zainteresować fanów podróży. Jednak LEGO® może chcieć go w jakiś sposób „poprawić” i wydać ponownie, w „urozmaiconej” wersji.Ostatnia szansa na zakup
31205Batman Jima Lee569,99 złTu jest szansa na późniejsze zainteresowanie fanów Batmana.Dostępne
31206The Rolling Stones729,99 złCałkiem ciekawa mozaika, ale obawiam się, że u nas trafiła na zbyt młody grunt.Ostatnia szansa na zakup
31207Sztuka kwiatowa329,99 złRaczej nie…Ostatnia szansa na zakup

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

2 thoughts on “Wycofania LEGO® na 2023: ART

  1. PolishTGV

    Ta mapa świata chodzi za mną od dłuższego czasu… A teraz jeszcze presją będzie z racji wycofywania 😅

  2. […] sprawdźcie jeszcze wycofania z serii ART i […]

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.