Wycofania-LEGO-2023-IDEAS
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 4139 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2023: IDEAS

Mamy już pierwsze, wstępnie potwierdzone wycofania 2023 dla serii LEGO® IDEAS. W przypadku tej serii nie znajdziemy wielu zaskoczeń, choć niektóre pozycje na pewno warto dodać do listy zakupowej – zwłaszcza tej inwestycyjnej.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej oferty cenowej (unikamy Allegro, ze względu na limitowaną ilość towaru w ofertach) na moment publikacji wpisu i są regularnie uaktualniane:

Zestawy wycofywane w grudniu 2023:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Uwagi dla inwestorów:
21325Średniowieczna kuźnia849,99 złTen zestaw niewątpliwie zasługuje na wrzucenie do szafy, choć należy pamiętać, że pewnie wiele szaf JUŻ TERAZ pęka od niego w szwach.
21326Kubuś Puchatek479,99 złPo zeszłorocznym sukcesie Ulicy Sezamkowej trudno oczekiwać, by Kubuś przynajmniej częściowo nie był przyczynkiem do powtórki z rozrywki.
21329Fender® Stratocaster™569,99 złZestaw ograniczonej dystrybucji. Na pewno znajdzie swoich wielbicieli po wycofaniu, ale wielkiego szału się nie spodziewam.
21331Sonic the Hedgehog™ – Green Hill Zone329,99 złJeśli potwierdzą się plotki o wydaniu nowej serii na podstawie gry, to ten zestaw może być poszukiwaną “pierwszą częścią”.
21337Piłkarzyki1199,99 złJedna z największych klap końcówki zeszłego roku już teraz pojawia się na Allegro poniżej ceny katalogowej, pomimo dystrybucji ekskluzywnej. Jedyny plus tego setu to duża liczba minifigurek.

Co zostaje z nami na dłużej?

Według naszych źródeł, nieszczęsny Domek na drzewie ma pozostać w ofercie Duńczyków do końca 2024 roku, podobnie jak Sam w domu, który – według pewnych plotek, również miałby wylecieć w grudniu 2023. Będziemy informować na bieżąco.

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymam niewielką prowizję, którą przeznaczam na rozwój tego serwisu i mojego hobby. Mam nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.