Wycofania-LEGO-2023-minifigurki
Inwestowanie Wycofywanie Brewa 5357 wyświetleń

Wycofania LEGO® na 2023: Minifigurki

Minifigurkowe serie od Duńczyków zawsze rotują znacznie szybciej niż „regularne” zestawy. W roku 2023 będzie podobnie i spodziewamy się, że ta lista wydłuży się przynajmniej o jeszcze 1-2 pozycje do końca roku, przy czym żadna z nich nie jest jeszcze nawet oficjalnie zapowiedziana.

Pamiętajcie, że – do momentu oficjalnego potwierdzenia – te informacje należy traktować jako plotki i wierzyć im tylko w ograniczonym zakresie.

Standardowy disclaimer: niniejszy materiał nie jest poradą inwestycyjną, a wyłącznie pewnymi sugestiami, bazującymi na naszych osobistych przemyśleniach/analizach. Ewentualne decyzje dotyczące Waszych zasobów majątkowych podejmujecie na własną odpowiedzialność.

Podlinkowane oferty prowadzą do najlepszej, stałej oferty cenowej na moment publikacji wpisu. Unikamy Allegro ze względu na limitowaną ilość sztuk w ofertach.

Ogólna uwaga inwestycyjna: kolekcjonerskie serie minifigurek stanowią dość mocną pozycję inwestycyjną, niezależnie od tematyki. Warto jednak pamiętać, że najwyższe ceny osiągają zazwyczaj tylko 2-3 konkretne figurki z każdej serii.

Zestawy wycofywane w kwietniu 2023:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Status na LEGO.pl:
71037Minifigurki – seria 2417,99 zł/sztukęWyprzedane

Zestawy wycofywane w sierpniu 2023:

Ta seria Minifigurek wyprzedała się już na początku lipca 2023 – przynajmniej oficjalnie.

Numer:Nazwa:Cena kat.:Status na LEGO.pl?
71038Minifigurki – Disney 10017,99 zł/sztukęWyprzedane

Zestawy wycofywane w grudniu 2023:

Jak zwykle, seria wydawana we wrześniu spadnie z półek już w grudniu, ale jest spora szansa, że realnie nastąpi to wcześniej, tak jak to miało miejsce w przypadku serii Disneya:

Numer:Nazwa:Cena kat.:Status na LEGO.pl?
71039Minifigurki – Marvel, seria 217,99 zł/sztukęDostępne

Powyższe linki do produktów są tzw. linkami afiliacyjnymi. Jeśli dokonacie przez nie zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, którą przeznaczamy na rozwój tego serwisu i naszego hobby. Mamy nadzieję, że Wam to nie przeszkadza.

REKLAMA:

1 Comment

  1. RalphPL

    Jakbym znalazl jeszcze 2 orkow bylbym szczesliwy.

Skomentuj!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.